NOVADA PARK’TA EĞLENCE SINIR TANIMIYOR

CİNEMAXİMUM

Sinema sektörüne yön veren çalışmalar gerçekleştiren Mars Cinema Group; Cinemaximum salonları ile dünya standartlarındaki teknolojiyi; konfor, ergonomi ve üstün hizmet anlayışı ile birleştiriyor. Cinemaximum, sinema deneyimini mümkün olan en yüksek seviyeye çıkartmayı hedefliyor. Türkiye’de görüntü ve ses sitemlerinde dijital dönüşümünü tamamlayan sinemalar olarak ön plana çıkan Cinemaximum sinemaları sektöründeki teknolojik gelişmeleri her zaman yakından takip ediyor.

Cinemaximum Novada Park Şanlıurfa, 6 yeni salonu ve 560 koltuğu ile sinemaseverlere eşsiz film izleme keyfi sunuyor. Cinemaximum son teknoloji 2D ve 3D salonlarını Novada Park Şanlıurfa seyircisiyle buluşturuyor.

Haftanın Filmleri!

İLETİŞİM

08502200967

HAPPYLAND LUNAPARK

Toru Şirketler Grubu bünyesinde 2008 yılında temelleri atılan Toru Entertainment, 2008 yılındaki ilk girişiminin ardından bugün, ulusal eğlence sektöründe her yaşa hitap eden farklı konseptli oyun alanlarıyla unutulmaz deneyimler sunan bir kuruluştur.

Bowling, 12D hareketli sinema,  Laser Runner, Lazer Kapanı, SoftPlay, simülatör, çocuk eğlence alanları, otomat sistemli makineleri ve kafesi ile birçok farklı aktiviteyi bir araya getiren Toru Entertainment; 7’den 70’e “eğlenceden kopamayanlar” için vazgeçilmez bir mekan olmayı amaçlıyor. Toru Entertainment, Türkiye genelindeki 16 şubesinin yanı sıra Novada Park alışveriş merkezinde de eğlencenin adresi olarak öne çıkıyor.

İLETİŞİM

04145021212

VIP FITNESS CITY CLUB

VIP Fitness City Club, uzman yönetim ekibi ve tecrübeli eğitmenleri ile Novada Park’ta spora ilk adımı atmanı bekliyor!

Sağlığınız için alınan üst düzey hijyen tedbirleri ile güvenle spor yapabilirsiniz.

Bayanlara yönelik ayrı salonu ve  profesyonel ekipmanları ile VIP Fitness City Club’ta eğlenceli ve etkili antrenman yapabilir, fitness hedeflerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

 

 

İLETİŞİM

04143155521