KURUMSAL

KULLANIM  ŞARTLARI

Adres:

Bamyasuyu Mh. 18 Mart Çanakkale Cad. No:6 Haliliye / Şanlıurfa

Çalışma Saatleri:

Her gün 10:00 – 22:00

İletişim:

0414 502 12 12

Yazılar
http://www.novadasanliurfa.com/ web sitesi Novada Park Şanlıurfa Alışveriş Merkezi’ne ait bir web sitesidir. Site içerisinde Novada Park  Şanlıurfa Alışveriş Merkezi’ne ait haber, görsel ve yazıları bulabilirsiniz.

Sitedeki Linkler
http://www.novadasanliurfa.com/ sitesine dış kaynaklara giden açık linkler yerleştirilmiştir. Dış kaynaklı sitelerin içerikleri takip edilmediği için sorumluluk kesinlikle site sahiplerine aittir ve ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin insiyatifi ve sorumluluğundadır.

İçerik Kullanımı http://www.novadasanliurfa.com/ tarafından yazılan yazıların ve http://www.novadasanliurfa.com/ tarafından hazırlanan grafiklerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu sitede yazılan yazıların bazı şartları yerine getirmeniz halinde , ticari olmayan amaçlarla kullanımı özgürdür. Sosyal Ağ paylaşım butonlarını kullanarak site içeriğini dış kaynaklarda paylaşmanız ve önermeniz ziyaretçinin insiyatifindedir.

Kullanım Şartları
– Yazı içeriklerinin hiçbiri isteğe göre değiştirilemez.
– Yazı içerikleri internette kullanılacaksa aşağıdaki linklerin herhangi birinin yazının altına yada sitenize yerleştirmek zorunda değilsiniz. Kaynak belirtmek isterseniz alt kısımdaki şablonları kullanabilirsiniz.

1. Bu yazı http://www.novadasanliurfa.com/ ‘den alınmıştır.
2. Kaynak : http://www.novadasanliurfa.com/
3. Yada sitenizden http://www.novadasanliurfa.com/ adresine link vermelisiniz.

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz her türlü hukuki şartları uygulama hakkını http://www.novadasanliurfa.com/ adına Novada Park Şanlıurfa Alışveriş Merkezi saklı tutar.

ZİYARETÇİLERİMİZ NİÇİN NOVADA PARK’I SEVİYOR?

80%EĞLENCE, SOSYAL YAŞAM
98%HERKES İÇİN, YİYECEK-İÇECEK
91%ALIVERİŞ, KAMPANYALAR
100%EĞLENCE AKTİVİTELERİ
84%AİLE İLE HAFTASONU